Kalendarz zajęć

Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 10 do 16-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30            
55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

09:40          
50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:30
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

ABS

Kasia K

STUDIO 1

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Karolina

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

     
10:40          
55 min

BIKE

Beata M

SPINSPACE

55 min

BIKE

Sylwia

SPINSPACE

11:00          
50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00          
50 min

FIT and JUMP

Karolina P

STUDIO 1

 
13:00          
55 min

BIKE INTERVAL + BRZUCH

Adam

SPINSPACE

 
50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 2

16:10
55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

         
16:15  
50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

FIT AND JUMP ANTYCELLULIT

Karolina

STUDIO 1

50 min

SEXI PUPA

Kasia K

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

   
16:30
50 min

QUEENAX

Karolina

GYM 1

50 min

TAŚMY

Justyna M

STUDIO 2

 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

     
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

   
17:00  
90 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

         
17:15
55 min

BIKE

Ewa

SPINSPACE

55 min

BIKE

Kasia K

SPINSPACE

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Karolina

STUDIO 1

50 min

PROJEKT "BIKINI"

Justyna M

STUDIO 1

   
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY BANDS

Karolina

STUDIO 1

   
50 min

FIT BODY BALL

Sylwia

STUDIO 2

17:30
50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Karolina

STUDIO 2

60 min

RAPTORING

Tomek

GYM 2

50 min

STRETCHING

Karina

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

60 min

RAPTORING

Tomek

GYM 2

   
 
50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

     
18:00      
50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

     
18:15
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + POŚLADKI

Justyna M

STUDIO 1

   
       
50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

18:25
55 min

BIKE

Beata M

SPINSPACE

55 min

BIKE

Malwina

SPINSPACE

         
18:30
50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

50 min

TABATA

Karolina

STUDIO 2

50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

50 min

ZUMBA

Jola

STUDIO 2

     
50 min

PŁASKI BRZUCH

Agnieszka

STUDIO 2

     
19:00  
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

         
19:15
50 min

FIT AND JUMP ANTYCELLULIT

Sylwia

STUDIO 1

           
19:30  
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Karolina P

STUDIO 1

50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

     
50 min

PILATES

Beata J

STUDIO 2

   
19:35
55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

     
← →