Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30
50 min

SHAPE

Justyna M

STUDIO 1

   
50 min

SHAPE

Justyna M

STUDIO 1

   
55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

09:40          
50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:30
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

ABS

Sylwia

STUDIO 1

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Karolina

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + POŚLADKI

Karolina

STUDIO 1

   
10:40          
55 min

BIKE

Ewa

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Sylwia

SPINSPACE

10:50          
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

 
11:00          
50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00          
50 min

FITBOX

Kasia M

STUDIO 1

 
13:00          
55 min

BIKE INTERVAL + BRZUCH

Karolina K

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

 
50 min

AKTYWNE DZIECIAKI

Kasia M

STUDIO 1

50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 2

16:10
55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

55 min

BIKE

Piotr

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

 
55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

   
16:15
50 min

BODY SCULPT

Justyna J

STUDIO 1

50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

BOKS DLA KOBIET

Dawid

STUDIO 1

50 min

SEXI PUPA

Justyna J

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

   
16:30
50 min

QUEENAX

Karolina

GYM 1

50 min

TAŚMY

Justyna M

STUDIO 2

50 min

PŁASKI BRZUCH

Kasia M

STUDIO 2

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

     
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

     
17:00  
90 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

 
60 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

     
17:15
55 min

BIKE

Ewa

SPINSPACE

55 min

BIKE

Piotr

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Malwina

SPINSPACE

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

   
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY BANDS

Karolina

STUDIO 1

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Karolina

STUDIO 1

50 min

PROJEKT "BIKINI"

Justyna M

STUDIO 1

       
50 min

FIT BODY BALL

Sylwia

STUDIO 2

17:30
50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Karolina

STUDIO 2

60 min

RAPTORING

Damian

GYM 2

ZASTĘPSTWO

50 min

STRETCHING

Kasia M

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

60 min

RAPTORING

Tomek

GYM 2

   
 
50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

     
18:00    
50 min

MOBILNOŚĆ

Przemek

GYM 1

50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

     
18:15
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + POŚLADKI

Justyna M

STUDIO 1

   
       
50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

18:25
55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

55 min

BIKE

Ewa

SPINSPACE

     
18:30
50 min

RUNMAGEDDON

Przemek

GYM 1

ZASTĘPSTWO

50 min

TABATA

Karolina

STUDIO 2

50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

50 min

ZUMBA

Ania

STUDIO 2

ZASTĘPSTWO

     
19:00  
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

 
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

     
19:15
50 min

BRZUCH + RAMIONA

Sylwia

STUDIO 1

 
90 min

JOGA

Daria

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + RAMIONA

Sylwia

STUDIO 1

     
19:30
50 min

CROSSTRAINING

Lidka

GYM 1

50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Bogusia

STUDIO 1

ZASTĘPSTWO

50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

       
 
50 min

PILATES

Beata J

STUDIO 2

 
19:35
55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

55 min

BIKE

Kamila

SPINSPACE

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

     
← →