Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 24 do 30-09-2018 »
Pn, 24-09-2018 09:30 - 10:20 SHAPE Justyna M
10:30 - 11:20 SZCZUPŁA SYLWETKA Justyna M
16:10 - 17:05 BIKE Adam
16:15 - 17:05 BODY SCULPT Justyna J
16:30 - 17:20 QUEENAX Karolina
16:30 - 17:20 ZDROWY KRĘGOSŁUP Beata J
17:15 - 18:10 BIKE Ewa
17:15 - 18:05 SZCZUPŁA SYLWETKA Sylwia
17:30 - 18:20 BIEŻNIE 800 KCAL Karolina
18:15 - 19:05 JĘDRNE POŚLADKI Sylwia
18:25 - 19:20 BIKE Kamila
ZASTĘPSTWO
18:30 - 19:20 RUNMAGEDDON Przemek
ZASTĘPSTWO
19:15 - 20:05 BRZUCH + RAMIONA Sylwia
19:30 - 20:20 CROSSTRAINING Lidka
19:35 - 20:30 BIKE Kamila
Wt, 25-09-2018 10:30 - 11:20 ABS Sylwia
16:10 - 17:05 BIKE Piotr
ZASTĘPSTWO
16:15 - 17:05 FITBOX Karolina
16:30 - 17:20 TAŚMY Justyna M
17:00 - 18:30 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
17:15 - 18:10 BIKE Piotr
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 BODY BANDS Karolina
17:30 - 18:30 RAPTORING Damian
ZASTĘPSTWO
17:30 - 18:20 BIEŻNIE 800 KCAL Justyna M
18:15 - 19:05 ZUMBA Rafał
18:25 - 19:20 BIKE Kamila
ZASTĘPSTWO
18:30 - 19:20 TABATA Karolina
19:00 - 19:50 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
19:30 - 20:20 JĘDRNE POŚLADKI Bogusia
ZASTĘPSTWO
19:30 - 20:20 PILATES Beata J
19:35 - 20:30 BIKE Kamila
Śr, 26-09-2018 10:30 - 11:20 SZCZUPŁA SYLWETKA Karolina
16:10 - 17:05 BIKE Adam
16:15 - 17:05 BOKS DLA KOBIET Dawid
16:30 - 17:20 PŁASKI BRZUCH Kasia M
17:15 - 18:10 BIKE Karolina
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 SZCZUPŁA SYLWETKA Justyna M
17:30 - 18:20 STRETCHING Kasia M
18:00 - 18:50 MOBILNOŚĆ Przemek
18:15 - 19:05 ABS Justyna M
18:25 - 19:20 BIKE Marta Ł.
ZASTĘPSTWO
18:30 - 19:20 SALSATION Ania
19:15 - 20:45 JOGA Daria
19:30 - 20:20 BIEŻNIE 800 KCAL Justyna M
19:35 - 20:30 BIKE Karolina K
Cz, 27-09-2018 09:30 - 10:20 SHAPE Justyna M
10:30 - 11:20 ABS Justyna M
16:15 - 17:05 SEXI PUPA Justyna J
16:30 - 17:20 ZDROWY KRĘGOSŁUP Beata J
17:00 - 18:00 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
17:15 - 18:10 BIKE Adam
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 BODY SCULPT Karolina
17:30 - 18:20 STRETCHING Beata J
18:00 - 18:50 RUNMAGEDDON Tomek
18:15 - 19:05 FITBOX Karolina
18:25 - 19:20 BIKE Ewa
18:30 - 19:20 ZUMBA Ania
ZASTĘPSTWO
19:00 - 19:50 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
19:15 - 20:05 BRZUCH + RAMIONA Sylwia
19:35 - 20:30 BIKE Adam
Pt, 28-09-2018 10:30 - 11:20 BRZUCH + POŚLADKI Karolina
16:10 - 17:05 BIKE Kamila
16:15 - 17:05 BODY SCULPT Sylwia
17:15 - 18:10 BIKE Kamila
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 PROJEKT "BIKINI" Justyna M
17:15 - 18:05 FIT BODY BALL Sylwia
17:30 - 18:30 RAPTORING Tomek
18:15 - 19:05 BRZUCH + POŚLADKI Justyna M
18:15 - 19:05 SALSATION Ania
So, 29-09-2018 09:40 - 10:30 BODY SCULPT Sylwia
10:40 - 11:35 BIKE Ewa
ZASTĘPSTWO
10:50 - 11:40 JĘDRNE POŚLADKI Sylwia
11:00 - 11:50 STRETCHING Beata J
12:00 - 12:50 FITBOX Kasia M
13:00 - 13:55 BIKE INTERVAL + BRZUCH Karolina K
ZASTĘPSTWO
13:00 - 13:50 AKTYWNE DZIECIAKI Kasia M
13:00 - 13:50 ZUMBA Rafał
N, 30-09-2018 09:30 - 10:25 BIKE Adam
ZASTĘPSTWO
09:40 - 10:30 BODY SCULPT Sylwia
10:40 - 11:35 BIKE Sylwia
11:00 - 11:50 STRETCHING Beata J