Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Październik »
« 15 do 21-10-2018 »
Pn, 15-10-2018 09:30 - 10:20 SHAPE Justyna M
10:30 - 11:20 SZCZUPŁA SYLWETKA Justyna M
16:10 - 17:05 BIKE Adam
16:15 - 17:05 BODY SCULPT Justyna J
16:30 - 17:20 QUEENAX Karolina
16:30 - 17:20 ZDROWY KRĘGOSŁUP Beata J
17:15 - 18:05 SZCZUPŁA SYLWETKA Sylwia
17:30 - 18:20 RUNMAGEDDON Tomek
17:30 - 18:20 BIEŻNIE 800 KCAL Karolina
18:15 - 19:05 JĘDRNE POŚLADKI Sylwia
18:45 - 19:35 RUNMAGEDDON Tomek
19:15 - 20:05 FIT AND JUMP ANTYCELLULIT Sylwia
Wt, 16-10-2018 10:30 - 11:20 ABS Sylwia
16:10 - 17:05 BIKE Karolina K
16:15 - 17:05 FITBOX Karolina
16:30 - 17:20 TAŚMY Justyna M
17:00 - 18:30 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
17:15 - 18:10 BIKE Karolina K
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 BODY BANDS Karolina
17:30 - 18:30 RAPTORING Tomek
17:30 - 18:20 BIEŻNIE 800 KCAL Justyna M
18:15 - 19:05 ZUMBA Rafał
18:25 - 19:20 BIKE Malwina
18:30 - 19:20 TABATA Karolina
19:00 - 19:50 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
19:30 - 20:20 JĘDRNE POŚLADKI Karolina P
19:30 - 20:20 PILATES Beata J
Śr, 17-10-2018 10:30 - 11:20 SZCZUPŁA SYLWETKA Karolina
16:10 - 17:05 BIKE Adam
16:15 - 17:05 BOKS DLA KOBIET Dawid
16:30 - 17:20 PŁASKI BRZUCH Kasia M
17:15 - 18:10 BIKE Piotr
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 SZCZUPŁA SYLWETKA Justyna M
17:30 - 18:20 STRETCHING Kasia M
18:00 - 18:50 MOBILNOŚĆ Przemek
18:15 - 19:05 ABS Justyna M
18:30 - 19:20 SALSATION Ania
19:15 - 20:45 JOGA Daria
19:30 - 20:20 BIEŻNIE 800 KCAL Justyna M
19:35 - 20:30 BIKE Karolina K
Cz, 18-10-2018 09:30 - 10:20 SHAPE Justyna M
10:30 - 11:20 ABS Justyna M
16:15 - 17:05 SEXI PUPA Justyna J
16:30 - 17:20 ZDROWY KRĘGOSŁUP Beata J
17:00 - 18:00 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
17:15 - 18:10 BIKE Adam
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 BODY SCULPT Karolina
17:30 - 18:20 STRETCHING Beata J
18:00 - 18:50 RUNMAGEDDON Michał
ZASTĘPSTWO
18:15 - 19:05 FITBOX Karolina
18:30 - 19:20 ZUMBA Ania
19:00 - 19:50 TRENING FUNKCJONALNY Przemek
19:15 - 20:05 BRZUCH + RAMIONA Sylwia
19:35 - 20:30 BIKE Adam
Pt, 19-10-2018 10:30 - 11:20 BRZUCH + POŚLADKI Karolina
16:10 - 17:05 BIKE Piotr
ZASTĘPSTWO
16:15 - 17:05 BODY SCULPT Sylwia
17:15 - 18:10 BIKE Piotr
ZASTĘPSTWO
17:15 - 18:05 FIT and JUMP Justyna M
17:30 - 18:20 FIT BODY BALL Sylwia
18:15 - 19:05 BRZUCH + POŚLADKI Justyna M
18:30 - 19:20 SALSATION Ania
So, 20-10-2018 09:40 - 10:30 BODY SCULPT Sylwia
10:40 - 11:35 BIKE Sylwia
ZASTĘPSTWO
10:50 - 11:40 JĘDRNE POŚLADKI Kasia M
ZASTĘPSTWO
11:00 - 11:50 STRETCHING Beata J
12:00 - 12:50 FITBOX Kasia M
13:00 - 13:55 BIKE INTERVAL + BRZUCH Adam
13:00 - 13:50 AKTYWNE DZIECIAKI Kasia M
13:00 - 13:50 ZUMBA Rafał
N, 21-10-2018 09:30 - 10:25 BIKE Karolina K
09:40 - 10:30 BODY SCULPT Sylwia
10:40 - 11:35 BIKE Sylwia
11:00 - 11:50 STRETCHING Beata J