Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 13 do 19-11-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30-10:20

SHAPE

Justyna M

STUDIO 1

10:30-11:20

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

15:00-15:55

FIT MAMA

Sylwia

STUDIO 2

16:10-17:05

BIKE

Adam

SPINSPACE

16:15-17:05

BODY SCULPT

Eliza

STUDIO 1

16:30-17:20

QUEENAX

Karolina

GYM

16:30-17:20

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

17:15-18:10

BIKE

Ewa

SPINSPACE

17:15-18:05

SZCZUPŁA SYLWETKA

Robert

STUDIO 1

17:30-18:25

ZAJĘCIA KIDS

Kasia D

KĄCIK

17:30-18:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Karolina

STUDIO 2

18:00-18:50

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM

18:15-19:05

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

18:25-19:20

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

18:30-19:20

PŁASKI BRZUCH

Robert

STUDIO 2

19:15-20:05

FIT AND JUMP ANTYCELLULIT

Sylwia

STUDIO 1

19:30-20:20

CROSSTRAINING

Lidka

GYM

19:30-20:20

POLE DANCE LEJDIS STUDIO

Ola

STUDIO 2

19:35-20:30

BIKE

Kamila

SPINSPACE

10:30-11:20

ABS

Kasia K

STUDIO 1

15:15-16:05

FIT and JUMP

Sylwia

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Helenka

SPINSPACE

16:15-17:05

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

16:30-17:20

TAŚMY

Justyna M

STUDIO 2

17:00-18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM

17:15-18:10

BIKE

Kasia K

SPINSPACE

17:15-18:05

PROJEKT "BIKINI"

Karolina

STUDIO 1

17:30-18:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

18:15-19:05

ZUMBA

Rafał

STUDIO 1

18:25-19:20

BIKE

Kamila

SPINSPACE

18:30-19:20

TABATA

Karolina

STUDIO 2

19:00-19:50

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM

19:30-20:20

JĘDRNE POŚLADKI

Karolina P

STUDIO 1

19:30-20:20

PILATES

Beata J

STUDIO 2

19:35-20:30

BIKE

Kamila

SPINSPACE

09:00-09:55

BIKE

Adam

SPINSPACE

10:30-11:20

SZCZUPŁA SYLWETKA

Karolina

STUDIO 1

15:00-15:55

FIT MAMA

Sylwia

STUDIO 2

16:10-17:05

BIKE

Adam

SPINSPACE

16:15-17:05

FIT and JUMP

Karolina

STUDIO 1

16:15-17:05

PŁASKI BRZUCH

Robert

STUDIO 2

17:15-18:10

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

17:15-18:05

SZCZUPŁA SYLWETKA

Robert

STUDIO 1

17:30-18:20

STRETCHING

Karina

STUDIO 2

18:15-19:05

ABS

Justyna M

STUDIO 1

18:25-19:20

BIKE

Helenka

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

18:30-19:20

QUEENAX INTRO

Przemek

GYM

ZASTĘPSTWO

18:30-19:20

SALSATION

Ania

STUDIO 2

19:30-20:20

FIT and JUMP

Eliza

STUDIO 1

ZASTĘPSTWO

19:30-20:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

19:35-20:30

BIKE

Helenka

SPINSPACE

09:30-10:20

SHAPE

Justyna M

STUDIO 1

10:30-11:20

ABS

Justyna M

STUDIO 1

15:15-16:05

FIT and JUMP

Natalia

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

16:15-17:05

SEXI PUPA

Robert

STUDIO 1

16:30-17:20

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

17:15-18:10

BIKE

Kamila

SPINSPACE

ZASTĘPSTWO

17:15-18:05

BODY SCULPT

Karolina

STUDIO 1

17:30-18:20

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

18:00-18:50

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM

18:15-19:05

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

18:25-19:20

BIKE

Ewa

SPINSPACE

18:30-19:20

ZUMBA

Jola

STUDIO 2

19:15-20:05

PŁASKI BRZUCH

Sylwia

STUDIO 1

19:30-20:20

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM

19:30-20:20

POLE DANCE LEJDIS STUDIO

Ola

STUDIO 2

19:35-20:30

BIKE

Adam

SPINSPACE

20:15-21:05

FIT AND JUMP SHAPE

Sylwia

STUDIO 1

10:30-11:20

BRZUCH + POŚLADKI

Karolina

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Helenka

SPINSPACE

16:15-17:05

FIT BODY BALL

Sylwia

STUDIO 2

16:30-17:20

QUEENAX INTRO

Przemek

GYM

ZASTĘPSTWO

17:15-18:10

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

17:15-18:05

PROJEKT "BIKINI"

Justyna M

STUDIO 1

17:15-18:05

ANTYCELLULIT

Sylwia

STUDIO 2

18:15-19:05

BRZUCH + POŚLADKI

Justyna M

STUDIO 1

18:15-19:05

SALSATION

Ania

STUDIO 2

09:40-10:30

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:00-10:50

PILATES

Beata J

STUDIO 2

10:40-11:35

BIKE

Beata M

SPINSPACE

10:50-11:40

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

11:00-11:50

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00-12:50

FIT and JUMP

Karolina P

STUDIO 1

13:00-13:55

BIKE INTERVAL + BRZUCH

Adam

SPINSPACE

13:00-13:50

FIT and JUMP Kids

Sylwia

STUDIO 1

13:00-13:50

ZUMBA

Rafał

STUDIO 2

09:30-10:25

BIKE

Kamila

SPINSPACE

09:40-10:30

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:40-11:35

BIKE

Sylwia

SPINSPACE

11:00-11:50

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00-12:50

FIT and JUMP

Natalia

STUDIO 1

← →