Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:30-11:20

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Adam

SPINSPACE

16:15-17:05

BODY SCULPT

Justyna J

STUDIO 1

16:30-17:20

QUEENAX

Karolina

GYM 1

16:30-17:20

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

17:15-18:05

SZCZUPŁA SYLWETKA

Sylwia

STUDIO 1

17:30-18:20

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

17:30-18:25

BIKE

Kasia

SPINSPACE

17:30-18:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Karolina

STUDIO 2

18:15-19:05

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

18:45-19:35

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

19:15-20:05

FIT AND JUMP ANTYCELLULIT

Sylwia

STUDIO 1

19:30-20:25

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

10:30-11:20

ABS

Sylwia

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

16:15-17:05

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

16:30-17:20

TAŚMY

Justyna M

STUDIO 2

17:00-18:30

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

17:15-18:05

BODY BANDS

Karolina

STUDIO 1

17:30-18:30

RAPTORING

Tomek

GYM 2

17:30-18:25

BIKE

Malwina

SPINSPACE

17:30-18:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

18:15-19:05

ZUMBA

Rafał

STUDIO 1

18:30-19:20

TABATA

Karolina

STUDIO 2

19:00-19:50

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

19:00-19:55

BIKE

Malwina

SPINSPACE

19:30-20:20

JĘDRNE POŚLADKI

Karolina P

STUDIO 1

19:30-20:20

PILATES

Beata J

STUDIO 2

10:30-11:20

SZCZUPŁA SYLWETKA

Karolina

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Adam

SPINSPACE

16:15-17:05

BOKS DLA KOBIET

Dawid

STUDIO 1

16:30-17:20

PŁASKI BRZUCH

Kasia M

STUDIO 2

17:15-18:05

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

17:30-18:25

BIKE

Karolina

SPINSPACE

17:30-18:20

STRETCHING

Kasia M

STUDIO 2

18:00-18:50

MOBILNOŚĆ

Przemek

GYM 1

18:15-19:05

ABS

Justyna M

STUDIO 1

18:30-19:20

SALSATION

Ania

STUDIO 2

19:15-20:45

JOGA

Daria

STUDIO 1

19:30-20:25

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

19:30-20:20

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

10:30-11:20

ABS

Justyna M

STUDIO 1

16:15-17:05

SEXI PUPA

Justyna J

STUDIO 1

16:30-17:20

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

17:00-18:00

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

17:15-18:05

BODY SCULPT

Karolina

STUDIO 1

17:30-18:25

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

17:30-18:20

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

18:00-18:50

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

18:15-19:05

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

18:30-19:20

ZUMBA

Ania

STUDIO 2

19:00-19:50

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

19:00-19:55

BIKE

Adam

SPINSPACE

19:15-20:05

BRZUCH + RAMIONA

Sylwia

STUDIO 1

10:30-11:20

BRZUCH + POŚLADKI

Karolina

STUDIO 1

16:10-17:05

BIKE

Adam

SPINSPACE

16:15-17:05

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

17:15-18:05

FIT and JUMP

Justyna M

STUDIO 1

17:30-18:30

RAPTORING

Tomek

GYM 2

17:30-18:20

FIT BODY BALL

Sylwia

STUDIO 2

18:15-19:05

BRZUCH + POŚLADKI

Justyna M

STUDIO 1

18:30-19:20

SALSATION

Ania

STUDIO 2

09:40-10:30

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:40-11:35

BIKE

Kasia

SPINSPACE

10:50-11:40

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

11:00-11:50

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00-12:50

FITBOX

Kasia M

STUDIO 1

13:00-13:55

BIKE INTERVAL + BRZUCH

Adam

SPINSPACE

13:00-13:50

AKTYWNE DZIECIAKI

Kasia M

STUDIO 1

13:00-13:50

ZUMBA

Rafał

STUDIO 2

09:30-10:25

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

09:40-10:30

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:40-11:35

BIKE

Sylwia

SPINSPACE

11:00-11:50

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

← →