Kalendarz zajęć

Informujemy, iż rezerwację na zajęcia poranne oraz weekendowe można odwoływać do godziny 8-ej. Natomiast na zajęcia popołudniowe- najpóźniej do godziny 15-tej.

Osoby, które nie odwołają rezerwacji na zajęcia, będą miały założoną blokadę na zapisy na najbliższe 7 dni.

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 19 do 25-11-2018 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:30            
55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

09:40          
50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

10:30
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

ABS

Sylwia

STUDIO 1

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Karolina

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + POŚLADKI

Karolina

STUDIO 1

   
10:40          
55 min

BIKE

Kasia

SPINSPACE

55 min

BIKE

Sylwia

SPINSPACE

10:50          
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

 
11:00          
50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

12:00          
50 min

FITBOX

Kasia M

STUDIO 1

 
13:00          
55 min

BIKE INTERVAL + BRZUCH

Adam

SPINSPACE

 
50 min

AKTYWNE DZIECIAKI

Kasia M

STUDIO 1

50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 2

16:10
55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

 
55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

   
16:15
50 min

BODY SCULPT

Justyna J

STUDIO 1

50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

BOKS DLA KOBIET

Dawid

STUDIO 1

50 min

SEXI PUPA

Justyna J

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Sylwia

STUDIO 1

   
16:30
50 min

QUEENAX

Karolina

GYM 1

50 min

TAŚMY

Justyna M

STUDIO 2

50 min

PŁASKI BRZUCH

Kasia M

STUDIO 2

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

     
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata J

STUDIO 2

     
17:00  
90 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

 
60 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

     
17:15
50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Sylwia

STUDIO 1

50 min

BODY BANDS

Karolina

STUDIO 1

50 min

SZCZUPŁA SYLWETKA

Justyna M

STUDIO 1

50 min

BODY SCULPT

Karolina

STUDIO 1

50 min

FIT and JUMP

Justyna M

STUDIO 1

   
17:30
50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

60 min

RAPTORING

Tomek

GYM 2

55 min

BIKE

Karolina

SPINSPACE

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

60 min

RAPTORING

Tomek

GYM 2

   
55 min

BIKE

Kasia

SPINSPACE

55 min

BIKE

Malwina

SPINSPACE

50 min

STRETCHING

Kasia M

STUDIO 2

50 min

STRETCHING

Beata J

STUDIO 2

50 min

FIT BODY BALL

Sylwia

STUDIO 2

50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Karolina

STUDIO 2

50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

     
18:00    
50 min

MOBILNOŚĆ

Przemek

GYM 1

50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

     
18:15
50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Sylwia

STUDIO 1

50 min

ZUMBA

Rafał

STUDIO 1

50 min

ABS

Justyna M

STUDIO 1

50 min

FITBOX

Karolina

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + POŚLADKI

Justyna M

STUDIO 1

   
18:30  
50 min

TABATA

Karolina

STUDIO 2

50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

50 min

ZUMBA

Ania

STUDIO 2

50 min

SALSATION

Ania

STUDIO 2

   
18:45
50 min

RUNMAGEDDON

Tomek

GYM 1

           
19:00  
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

 
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Przemek

GYM 1

     
55 min

BIKE

Malwina

SPINSPACE

55 min

BIKE

Adam

SPINSPACE

19:15
50 min

FIT AND JUMP ANTYCELLULIT

Sylwia

STUDIO 1

 
90 min

JOGA

Daria

STUDIO 1

50 min

BRZUCH + RAMIONA

Sylwia

STUDIO 1

     
19:30
55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

50 min

JĘDRNE POŚLADKI

Karolina P

STUDIO 1

55 min

BIKE

Karolina K

SPINSPACE

       
 
50 min

PILATES

Beata J

STUDIO 2

50 min

BIEŻNIE 800 KCAL

Justyna M

STUDIO 2

← →